Батьки часто хвилюються щоби їхні діти «не тинялися без діла», мали якісь захоплення... Саме тому кафедра «Прикладне матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів» кожного року проводить День спеціальностіспартакіади серед студентів, відпочинок на природі та конференції, створено секцію судномоделювання. Ми сьогодні - це дружній колектив однодумців, що кожного дня вдосконалюється та наші любі студенти, кожен з яких наша сім'я; наші дослідження та розробки, здобутки та перемоги, академічна мобільність студентів та стажування викладачів. 

дружній колектив

В цілому, у СумДУ  створені всі умови для того, аби студент міг сумістити якісну освіту, науку, заняття спортом і дозвілля – підхід студентоцентризму,  де дружня атмосферуа, а колектив та здобувач вищої освіти –  єдина команда.

Створена можливість відвідувати спортивні секції, яких в університеті 42. Спортивна база серед закладів освіти України найбільша у СумДУ: спортивний комплекс «Палац студентського спорту СумДУ», три басейни, Центр розвитку пляжних видів спорту, стадіони, спортивні майданчики зі штучним покриттям, стрілецькі тири, ігрові та тренажерні зали, водно-веслувальну і лижну бази, приміський спортивно-оздоровчий центр «Універ».

Культурно-мистецький центр СумДУ – це «творча гілка», яка дає змогу вдосконалюватися та розвиватися, заповнити своє дозвілля, виявити свої лідерські якості, отримати нових друзів з інших факультетів.

Окремо відзначимо секцію судномоделювання, вихованці якої щорічно займають призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Створена та функціонує під керівництвом асистента кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів, голови Федерації судномоделізму та судномодельного спорту Сумщини Павла Руденка, вона вдало конкурує з світовими аналогами. Вихованці Павла Руденка вдало виборюють перемоги не тільки в Україні, а й Болгарії, Польщі,… На секції займаються розробленням, виготовленням та тестуванням моделей секції «М» згідно класифікації міжнародної федерації NAVІGА Кубку України (швидкісні радіокеровані моделі). З останніх перемог наших спортсменів: «Экомастер 2020» (кубок України з судномодельного спорту, секція «М», м. Дніпро) та «Кубок СумДУ -2020» (кубок України з судномодельного спорту, секція «М», м. Суми).

Родзинкою для здобувачів вищої освіти є гурток з кіберспорту, який діє на базі обчислювального центру факультету технічних систем та енергоефективних технологій. Його учасники мають змогу кожного тижня збиратися для гри в Counter-Strike, можуть вступати в спільноту геймерів TESET|CyberSportClub на платформі Discord, на якій спілкуються однодумці, грають онлайн у комп’ютерні відео-ігри, приймають участь у турнірах та виграють призи. Створена постійно діюча команда зі студентів ф-ту ТеСЕТ, яка приймає участь у змаганнях та турнірах.

 

Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua