Науково-дослідна лабораторія прикладного матеріалознавства (свідоцтво про атестацію № РУ - 0118/18 від 10.04.2018 р., видане органом з атестації ДП «Сумистандартметрологія», дійсне до 10 квітня 2023 р.), яка працює на базі кафедри «Прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів» Сумського державного університету, надасть Вам широкий спектр послуг, завдяки кваліфікованим фахівцям та злагодженій роботі досвідченого персоналу.

Багаторічний досвід співпраці з провідними підприємствами Сумщини, наявність кадрів, які являються першовідкривачами спеціальності в області й працювали на підприємствах та молодих науковців, а найголовніше -  бажання - гарантія того, що тут зможуть вирішити Ваші промислові питання.

До складу науково-дослідної лабораторії прикладного матеріалознавства входять два підрозділи: лабораторія механічних випробувань, лабораторія металографічного та дефектоскопічного аналізу.

Окрім того, на базі кафедри є працюючи дільниці механічної та термічної обробок зварювання, колектив яких в змозі надати Вам якісні послуги.

Науково-дослідна лабораторія прикладного матеріалознавства Сумського державного університету Замовнику:
"Якщо Ви наш клієнт - по проведенню досліджень ми оформляємо результати та видаємо Замовнику протокол досліджень. Лабораторією ведеться зведений журнал реєстрації зразків, що дає можливість, за необхідності, повторної видачі отриманих раніше результатів. Майте на увазі, що лише акредитована лабораторія має право надати Вам протокол!"

 

Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua