Список здобувачів вищої освіти-учасників програми міжнародної віртуальної мобільності
«Tool Materials for Manufacturing Technology»  


1. Даниленко Аліна Миколаївна МТ.м-11
2. Дермельов Ігор Олександрович МТ.м-11
3. Кравець Вікторія Вікторівна МТ.м-11
4. Ольховик Катерина Євгенівна МТ.м-11
5. Підопригора Владислав Вікторович МТ.м-11
6. Пахненко Діана Вікторівна МТ.м-11
7. Яненко Вадим Вадимович МТ.м-11
8. Іщенко Сергій Миколайович МТ-81
9. Бурлака Антон Юрійович МТ-81
10. Голуб Наталія Романівна МТ-81
11. Куліш Дмитро Володимирович МТ-81
12. Лихошва Дмитро Миколайович МТ-81
13. Московченко Микола Іванович МТ-81
14. Негреба Нікіта Юрійович МТ-81
15. Остапчук Дмитро Олегович МТ-81
16. Тягно Сергій Вячеславович МТ-81
17. Хвостенко Ростислав Олександрович МТ-81
18. Хижняк Серафим Миколайович МТ-81
19. Швецов Дмитро Віталійович МТ-81
20. Масалітова Катерина Іванівна МТ-91
21. Піменов Олег Олегович МТ-91
22. Биченко Максим Миколайович А-05/МТ
23. Божко Андрій Володимирович А-05/МТ
24. Дудченко Віталіна Вікторівна А-05/МТ
25. Кононович Віталій Миколайович А-05/МТ
26. Лисенко Богдан Григорович А-05/МТ
27. Перерва Валентина Іванівна А-05/МТ
28. Терещенко Олена Вікторівна А-05/МТ
29. Авраменко Сергій Євгенович А-15/МТ
30. Євдокимов Олександр Дмитрович А-15/МТ
31. Качанова Марина Віталіївна А-15/МТ
32. Басов Богдан Сергійович А-15/МТ
33. Остапенко Богдан Андрійович А-15/МТ
34. Дмитренко Наталія Романівна А-15/МТ
35. Чумаков Дмитро Сергійович А-15/МТ
36. Ханюков Кирило Сергійович А-15/МТ
37. Зінченко Іван Денисович А-15/МТ
38. Галкін Дмитро Сергійович А-15/МТ
39. Вареник Сергій Володимирович А-15/МТ
40. Варакін Віталій Олегович А-15/МТ
41. Фесенко Дмитро Іванович А-15/МР

42. Заєць Олексій Андрійович ТМ-81-0
43. Клок Ярослав Васильович ТМ-81-0
44. Макаренко Дмитро Юрійович ТМ-81-0
45. Серебрянський Антон Андрійович ТМ-81-0
46. Снігірьов Давид Олексійович ТМ-81-0
47. Беседін Максим Євгенович ТМ-81/1
48. Корнієнко Андрій Олександрович ТМ-81/1
49. Тверезовський Олексій Олегович ТМ-81/1
50. Малимоненко Давид Глібович ТМ-91-1
51. Соловйов Денис Андрійович ТМ-91-1
52. Ілюхін Михайло Ігорович ТМ-91/1
53. Забара Микола Олександрович ТМ-91/1
54. Марков Ростислав Владиславович ТМ-91/1
55. Амелін Михайло Миколайович ТМ.м-11
56. Касьян Дмитро Іванович ТМ.м-11
57. Мошна Аліна Сергіївна ТМ.м-11
58. Парфенцев Іван Сергійович ТМ.м-11
59. Шевченко Євгеній Анатолійович ТМ.м-11
60. Юсупов Давід Андрійович ТМ.м-11
61. Медведєв Богдан Вадимович ВІ-81-0
62. Усик Віталій Миколайович ВІ-81-0
63. Дударь Андрій Вікторович ВІ-81/1
64. Скабенок Микита Максимович ВІ-91-1
65. Євдокимов Костянтин Сергійович ВІ-91/1
66. Гриценко Олександр Олександрович ВІ-91/1
67. Пісклов Олексій Вікторович ВІ-91/1
68. Цендра Вячеслав Віталійович ВІ-91/1
69. Хоменко Владислав Андрійович КМ.м-11
70. Яковчук Вікторія Вікторівна КМ.м-11
71. Колос Віталій

Вільні слухачі

1. Кучеренко Анна Вячеславівна МТ.м-11
2. Солодкий Владислав Валерійович ВІ-81/1
3. Зайченко Ілля Володимирович ВІ-91-1
4. Кібальник Кирил Валентинович ВІ-91-1
5. Мірошниченко Олександр Русланович ВІ-91-1
6. Потомаха Данило Юрійович ВІ-81-0
7. Мікулін Дмитрій Олегович ВІ-81-0
8. Тверезовський Ілля Сергійович ТМ.м-11
9. Тимченко Богдан Олегович ТМ.м-11
10. Баскаков Едуард Владиславович ТМ.м-11
11. Бойко Дмитро Олександрович ТМ.м-11
12. Дриголенко Віталій Анатолійович ТМ.м-11
13. Невальонний Олександр Юрійович ТМ-91/1
14. Абуомар Амджад Г. І. ТМ-91/1

15. Доленко Олексій Володимирович ТМ-91/1
16. Токманцев Максим Олексійович ТМ-91-1
17. Михалець Ярослав Ігорович ТМ-91-1
18. Мовчан Роман Валентинович ТМ-91-1
19. Свердлик Дмитро Володимирович ТМ-91-1
20. Скоромний Олексій Віталійович ТМ-91-1
21. Щербаченко Артем Миколайович ТМ-81/1
22. Гайдабрус Дмитро Юрійович ТМ-91-1
23. Каплун Владислав Валерійович ТМ-91-1
24. Одінцов Дмитро Романович ТМ-81/1
25. Бойко Кирило Олександрович ТМ-81/1
26. Голибін Родіон Олегович ТМ-81/1
27. Шнайдерський Артур Владиславович ТМ-81-0
28. Гусак Євгенія Володимирівна А-15/МТ
29. Василега Владислав Анатолійович А-05/МТ
30. Сапєгін Денис Сергійович МТ-81
31. Матяж Софія Володимирівна МТ-81
32. Мироненко Олександр Сергійович МТ-81
33. Горобець Максим Віталійович МТ-81
34. Забара Яна Володимирівна МТ-81
35. Корнєєв Владислав Юрійович МТ-81
36. Ніконенко Антон Володимирович МТ-81

Реєстр участі здобувачів спеціальності 132 Матеріалознавство у програмах академічної мобільності


п/п

 

 

 ПІБ
здобувача
 Назва програми   Заклад-партнер  Термін
реалізації
програми
1. Перерва
Валентина
Іванівна
Національна
стипендія Словацької
республіки
Технічний університет м. Кошице,
м. Кошице, Словацька республіка
з 01.02.2019 по
31.05.2019
2.  Терещенко Олена
Вікторівна
Еразмус+ KA1  Технічний університет Кельце, м.Кельц, Польща з 25.02.2019 по
08.07.2019
3.  Саранчук Андрій
Віталійович
Національна
стипендія Словацької
республіки
Технічний університет м. Кошице,
м. Кошице, Словацька республіка
з 15.09.2019 по
15.01.2020
4.  Куліш Дмитро
Володимирович
Програма від F.X.
MEILLER Slanýм.
Західно-Чеський університет,
м. Пльзень, Чеська республіка
з 06.11.2019 по
29.12.2019

Міжнародна дистанційна (віртуальна) мобільність

5. 13 учасників «DSMIE
Summer School»
(літня школа у
рамках
ІV Міжнародної
конференції DSMIE-
2021)
Технічний університет м. Кошице (м.
Кошице, Словацька Республіка),
Познанський технологічний
університетй(м. Познань, Польща),
Технологічний університетй м. Кельце
(м. Кельце, Польща), Західночеський
університетй (м. Пльзень, Чеська
Республіка), Товариствой
робототехніки Боснії та Герцеговини
(м. Біхач, Боснія і Герцеговина),
Асоціація з просування інноваційних
технологій – Innovative FET (м. Загреб,
Хорватія), Міжнародна асоціацієя
технологічного розвитку та інновацій
(Україна)
з 09 червня 2021 р.
по 18 червня 2021 р.
6. 31 учасник Tool Materials for
Manufacturing
Technology
Технічний університет м. Кошице (м. Прешов, Словацька Республіка) з 09 грудня 2021 р.
по 14 січня 2022 р
Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua