Керівництво студентськими науковими роботами, що здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

  1. Самсонов Д.Р. –  Диплом І ступеня,  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)», проведений в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка (керівник Гапонова О.П.);
  2. Голуб Н. Р. –  Диплом ІІ ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2019-2020 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія», м. Суми (керівник Гапонова О.П.);
  3. Кравець В. В. –  Диплом ІІ ступеня,  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Матеріалознавство», проведений в Харківському національному  автомобільно-дорожньому університеті (керівник Берладір Х.В.);
  4. Бурлака А. Ю. –  Диплом III ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2020-2021 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія», м. Суми (керівник Говорун Т.П.);
  5. Дермельов І. О. –  Диплом III ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Металургія», проведений в Національній металургійній академії України (керівник Дегула А.І.).

 

 

Керівництво студентськими науковими роботами, що здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

  1. Осічев Д.Р. –  Диплом І ступеня,  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2019-2020 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія» (м. Суми), назва роботи – «Структура і механічні властивості наноструктурованих покриттів для ріжучих інструментів» (керівник Говорун Т.П.);
  2. Голуб Н. Р. –  Диплом ІІІ ступеня, напрям “Зварювання”, Національний університет «Запорізька політехніка», м. Запоріжжя, 2020 рік (керівник Гапонова О.П.);
  3. Вареник С.В. –  Диплом І ступеня,  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2019-2020 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія» (м. Суми), назва роботи – «Структура і механічні властивості наноструктурованих покриттів для ріжучих інструментів» (керівник Говорун Т.П.);
  4. Швецов Д. В. –  Диплом III ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (керівник Берладір Х.В.).

 

 

Керівництво студентськими науковими роботами, що здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

  1. Биченко М. М.  –  Диплом ІІ ступеня, напрям «Зварювання», ЗНТУ, м. Запоріжжя, 2019 рік (керівник Гапонова О.П.);
  2. Рева Б. С. – Диплом ІІІ ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2018-2019 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія», м. Суми (керівник Дегула А.І.);

Всеукраїнські студентські олімпіади

  1. Голофост М.С. – 3 місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні» (м. Харків, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка 15-17 травня 2019 р.), (керівник:  Говорун Т.П.).

Керівництво студентськими науковими роботами, що здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

  1. Перерва В.І. – Диплом ІІІ ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних та гуманітарних наук 2017-2018 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія» (м. Суми),  назва роботи – «Дослідження впливу активних добавок на властивості ливарних алюмінієвих композиційних сплавів для автомобілебудування»(керівник Говорун Т.П.);
  2. Демченко М. В. – Диплом ІІІ ступеня, напрям «Металургія», м. Дніпро, Національна металургійна академія України, 2018 р (керівник Гапонова О.П.);
  3. Охрименко В. О. –  Диплом І ступеня, напрям «Зварювання», ЗНТУ, м. Запоріжжя, 2018 рік (керівник Гапонова О.П.);
  4. Биченко М. М.  –  Диплом ІІ ступеня, напрям «Матеріалознавство», м. Харків (керівник Дядюра К.О.).

Участь у VI Міжнародному конкурсі магістерських дипломних проектів і дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Прикладна механіка» («Зварювання»), ДДМА, м. Крамоторськ, Диплом ІІІ ступеню, студент – Охріменко В.О., 2018 р. (керівник Гапонова О.П.). 

Номінація «Студентська наукова діяльність» (за найвищі досягнуті показники у Всеукраїнському конкурсі та з нагоди Дня науки), студент – Перерва В.І., 2018 р.

Керівництво студентськими науковими роботами, що здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

  1. Перерва В.І. –  Диплом І ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Машинознавство», назва роботи – «Розробка та дослідження базальтофторопластових композитів триботехнічного призначення», (керівники Берладір Х.В., Говорун Т.П.);
  2. Мартинов А.І. –  Диплом І ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Машинознавство», назва роботи – «Розробка та дослідження базальтофторопластових композитів триботехнічного призначення» (керівники Берладір Х.В., Говорун Т.П.);
  3. Охріменко В. О. –  Диплом ІІ ступеню, напрям «Машинознавство», м. Суми, Сумський державний університет, 2017 рік (керівник Гапонова О.П.); 
  4. Ніколаєнко А. С. –  Диплом ІІІ ступеню, напрям «Металургія», м. Дніпро, Національна металургійна академія України, 2017 рік (керівник Гапонова О.П.);
  5. Охріменко В. О. –  Диплом ІІ ступеню, напрям «Металургія», м. Дніпро, Національна металургійна академія України, 2017 рік (керівник Гапонова О.П.); 
  6. Мартинов А.І. –  Диплом III ступеня, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Металургія» (керівники Берладір Х.В., Дядюра К.О.).

 

 

Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua