14 листопада 2023

9 листопада 2023 року відбулась зустріч у рамках програми міжнародної віртуальної мобільності "MANUFACTURING: ADVANCED MATERIALS ANDCUTTING-EDGE TECHNOLOGIES"

Христина БЕРЛАДІР, представила лекцію за темою "ADVANCED TRENDS IN DESIGN OF POLYMER COMPOSITE MATERIALS" в рамках свого наукового дослідження в Технічному університеті м. Кошице за темою «Study of the surface strengthening technologies of mechanical engineering parts and analysis of their impact on technological indicators» (м. Пряшів, Словацька Республіка). Здобувачі освіти виявили зацікавленість темою, задавали питання та дискутували.