Берладір Христина Володимирівна

Посада: доцентка

Додатково: заступниця декана з профорієнтаційної роботи ф-ту ТеСЕТ,

Науковий ступінь: кандидатка технічних наук

Вчене звання: доцентка

Аудиторія: Центральний корпус, ауд. Ц - 212

Телефон: тел. роб. (+38) 0542 64 09 49

Магістр з прикладного матеріалознавства (інженер-дослідник), СумДУ, 2012 р.

Кандидат технічних наук зі спеціальності 05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів. Спеціалізована вчена рада Д 26.002.24 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», диплом ДК №044581, 2017 р.

Тема роботи: Антифрикційні матеріали на основі механоактивованих політетрафторетилену та наповнювачів.

Автореферат

Наукові інтереси

Технології полімерних та композиційних матеріалів, їх дизайн та дослідження структури і властивостей

Розробка та дослідження алюмінієвих сплавів для виробів автомобільної промисловості

Дисципліни, що викладає

Дефектоскопія і методи структурного аналізу матеріалів та виробів

Порошкові та композиційні матеріали

Біомедичні матеріали та технології

Неметалеві матеріали

Основи наукових досліджень та системний підхід до вирішення інженерних проблем

Інтелектуальна власність та патентознавство

Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство - КР

Економіка та організація виробництва матеріалів

Нормативно-технічна документація

Менеджмент матеріалів та технологій

Рідна мова Українська

Інші мови

Англійська (Сертифікат з міжнародного мовного тесту ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) за рівнем В2 з англійської мови (м. Київ, № 000079495, від 03.12.2019)).

Російська

Організаційні навики

з 2018: Publishing Manager наукового фахового видання України категорії Б «Журнал інженерних наук»

2018: заступник відповідального секретаря відбіркової комісії факультету ТеСЕТ;

з 2019: відповідальний секретар відбіркової комісії факультету ТеСЕТ;

з 2019: заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету ТеСЕТ

з 2018: у складі організаційного комітету (DSMIE Team) INTERNATIONAL CONFERENCE ON DESIGN, SIMULATION, MANUFACTURING: THE INNOVATION EXCHANGE (DSMIE-2018, 2019, 2020).

Робота зі студентами:

2016: I місце – Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Машинознавство» – Вишегородцева М.Є., МТм-61, (керівники Берладір Х.В., Говорун Т.П.);

2016: III місце –  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Металургія» – Вишегородцева М.Є., МТм-61, (керівники Берладір Х.В., Говорун Т.П.);

2017: I місце –  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Машинознавство» – Мартинов Андрій Ігорович, МТм-61, Перерва Валентина Іванівна, МТ-41 (керівники Берладір Х.В., Говорун Т.П.);

2017: III місце –  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Металургія» – Мартинов Андрій Ігорович, МТм-61 (керівники Берладір Х.В., Дядюра К.О.);

2020: III місце – Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія»– Швецов Дмитро Віталійович, МТ-81 (керівник Берладір Х.В.)

Наукові проєкти:

2020: «Технологічні основи багатоступеневого конвективного сушіння в малогабаритних установках з блоками утилізації та рекуперації тепла», № держреєстрації: 0120U100476, Міністерство освіти і науки України, відповідальний виконавець, с.н.с.

2019: «Основи прийняття рішень при управлінні процесами життєвого циклу складних виробів та об'єктів військової техніки», № держреєстрації: 0119U100361, Міністерство освіти і науки України, м.н.с.

2014-2019: «Сучасні технології розробки та отримання перспективних матеріалів і формоутворення виробів машинобудівної галузі», № держреєстрації: 0114U005445, Міністерство освіти і науки України, виконавець

2015-2016: «Створення модифікованих полімеркомпозиційних матеріалів з комплексом керованих властивостей для трибосистем ковзання», № держреєстрації: 0115U000680С, Міністерство освіти і науки України, відповідальний виконавець, м.н.с.

2015-2016: «Розробка технології переробки та використання відходів композитного матеріалу PEEK», № держреєстрації: 0115U000548, Міністерство освіти і науки України, м.н.с.

Результати досліджень

Google Scholar: автор | Open Science in Ukraine