Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів, в рамках міжнародного співробітництва із компанією "Шкода", створила Лабораторію зварюваня та проводить навчання та майстер класи для студентів та охочих, що зацікавлені працювати на підприємствах Чехії, пройшовши навчання.

При цьому використовується новітнє обладнання від австрійської компанії Fronius International GmbH: зварювальні напівавтомати для MIG / MAG напівавтоматичного зварювання.

Такі напівавтомати відрізняються чудовою функціональністю, яка дозволяє легко виконувати роботи як професіоналу, так і новачку. Техніка дозволяє працювати навіть з тонким металом, економна в плані енергоспоживання.

Тож, ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Зацікавленим звертатися за контактами

Закулісся робочого прочесу для Вас...