09 травня 2024

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, реєстрація на вступні іспити до магістратури та аспірантури – на єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – стартує 7 травня і триватиме до 29 травня 2024 року.

Для реєстрації вступникам потрібно виконати порядок дій, описаний на сайті Приймальної комісії СумДУ. При заповненні заяви-анкети вступник може обрати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажає пройти ЄВІ або ЄФВВ.

Крім того, тестування відбудеться у дев'яти країнах Європи для ЄВІ та у семи країнах для ЄФВВ (текст наказу про визначення переліку закордонних населений пунктів для проведення незалежного оцінювання).

Нагадуємо, що в 2024 році ЄВІ є допуском до вступних випробувань в аспірантуру.

Додатковий період реєстрації доступний з 17 по 21 червня.

Контакти приймальної комісії СумДУ:  вул. Харківська, 116 (вул. Римського-Корсакова, 2), м. Суми, 40007, Центральний корпус, 3 поверх, каб. 339

телефон: +38 0542 68 77 74

чат-бот: ВСТУП_2024