25 квітня 2024

25 квітня 2024 року на базі кафедри ПМ і ТКМ було проведено конферецію "Сучасні технології у промисловому виробництві", секція "ТЕХНОЛОГІЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ І МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО".

Конферецію було проведено в онлайн форматі за допомогою платформи Google Meet. Доповідачі презентували свої теми у вигляді доповідей та презентацій щодо актуальних питань матеріалознавства та шляхів їх вирішення. Були присутні студенти, аспіранти та викладачі кафедри прикладного матеріалознавства і ТКМ, а також Машинобудівного фахового коледжу СумДУ. Коментарі від наукових керівників та запитання від слухачів підсилили загальне розуміння питань. Дякуємо усім учасникам конференції за пізнавальні та корисні матеріали.