16 лютого 2024

Колектив кафедри прикладного матеріалознавства і ТКМ сердечно вітає Анну Анатоліївну Ільїних з Днем народження!

Дорога колежанко! В черзі нескінченних робочих буднів ми забуваємо говорити один одному добрі слова. А сьогодні, в день Вашого народження, колектив кафедри ПМ і ТКМ хоче висловити Вам свою подяку та захоплення. Це велика радість та вдача - працювати з Вами в одній команді, тому що Ви завжди готові прийти на допомогу, підтримати, порадити щось та просто поговорити.

Від усього серця ми вітаємо Вас, бажаємо щастя, любові та здійснення найсміливіших мрій. Нехай свято для Вас буде не тільки сьогодні, а й кожного дня!

Квіти в коробці "Ніжний дотик" - купити букет в коробці з доставкою |  Donpion