16 серпня 2023

Постановою Верховної ради України, за результатами проведеного конкурсу, присуджено іменні стипендії для молодих учених – докторів наук.

Серед стипендіатів - ГАПОНОВА Оксана Петрівна, завідувачка кафедри Прикладного матеріалознавства і ТКМ

Серед стипендіатів – 4 доктори наук із СумДУ, яким призначено стипендії для виконання наукових (науково-технічних) робіт:

Ольга БОНДАРЕНКО – доктор юридичних, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства («Розробка концепції протидії корупції в Україні»);

Вадим БОРИСЮК – доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні («Механічні властивості та обчислення пружних параметрів двовимірних подвійних карбідів перехідних металів (максенів)»);

Оксана ГАПОНОВА – доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів факультету технічних систем та енергоефективних технологій («Розробка нових технологій модифікації поверхні, які базуються на методі електроіскрового легування»);

Олександр КУБАТКО – доктор економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування («Економічна та енергетична безпека України в умовах війни та післявоєнної відбудови: проривні технології для сталого розвитку»).

Реалізація Постанови сприятиме здійсненню адресної підтримки молодих учених України – докторів наук, створенню додаткових можливостей і стимулів для проведення ними в Україні фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних та актуальних напрямів розвитку науки і техніки.

Щиро вітаємо стипендіатів і бажаємо подальших наукових здобутків й успіхів у дослідженнях!