27 червня 2023

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США

Fulbright Visiting Scholar Program

Стипендії для проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Категорії учасників: кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук; дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше 7 років, з наявними публікаціями (статті, монографії або розділи у монографіях); фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше 7 років, значними професійними досягненнями (статті, монографії або розділи у монографіях).

Фінансове забезпечення: щомісячна стипендія; додаткові кошти для придбання професійної літератури; медичне страхування; квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання документів: 15 жовтня 2023. Більше інформації про програму: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Стипендії на проведення досліджень в університетах США

Fulbright Research and Development Program

Конкурс на отримання стипендії на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Категорії учасників: особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом, без ступеня доктора наук.

Умови гранту: щомісячна стипендія, додаткові кошти для придбання професійної літератури, медичне страхування, квиток в обидва боки.

Кінцевий термін подання документів: 1 листопада 2023. Детальна інформація про програму: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Fulbright Scholarships for Researchers for the 2022-2023 Competitive Year –  International Collaboration