25 квітня 2023

Оголошено конкурс на отриманння стипендій на короткострокове навчання у Литві (Vilniaus kolegija) на осінній семестр 2023-2024 року.

Brandbook – VIKO EN

Категорії учасників: студенти (бакалаври та магістри), аспіранти будь-яких спеціальностей.

Мова навчання: англійська/литовська.

Фінансове забезпечення: щомісячна стипендія (735 євро/місяць).

Документи для участі: аплікаційна форма, угода про навчання (Conditional Agreement), мотиваційний лист, рекомендаційний лист, сертифікакт про знання англійської або литовської мови на рівні не нижче В2.

Детальніше за посиланням:

Кінцевий термін: 8 травня 2023 року.

За консультаціями звертайтеся до Управління міжнародного співробітництва  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.@Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.