10 квітня 2023

10 квітня 2023 року в рамках викладання дисципліни "Сплави з особливими властивостями"

для магістрів ОП " Прикладне матеріалознавство" (викладач зав. каф ПМ і ТКМ Гапонова Оксана Петрівна) був залучений  заступник директора з виробництва Дочірного Підприємства «Завод ОБВАЖНЕНИХ БУРИЛЬНИХ ТА ВЕДУЧИХ ТРУБ» Лізогуб Роман Сергійович.

Роман Сергійович познайомив магістрантів з технологіями отримання обважнених бурильних і ведучих труб, матеріалами для їх виготовлення, контролем якості.

Також Лізогуб Р.С. зупинився на питанні працевлаштування випускників спеціальності "Матеріалознавство", відзначів затребуваність матеріалознавців на підприємстві.

Дякуємо Роману Сергійовичу за цікаву та корисну інформацію!

Сумський машинобудівний кластер енергетичного обладнання