02 березня 2023

Колектив кафедри ПМіТКМ пишається нашими студентами, аспірантами та викладачами.

У рамках договору БФ/26-2021 "Виконання завдань перспективного плану розвитку науковго напряму "Технічні науки" Сумського державного університету" розроблений об'єкт авторського права: комп'ютерна програма, яка відповідає вимогам, що пред'являються законодавством України до об'єктів авторського права.

Анотація змісту об'єкта авторського права:

Програма виконана на мові Python, призначена для проведення розрахунку втрати мас багатошарових покриттів при випробуванні на знос.

Об'єкт авторського права розроблено:

Харченко Н.А.. доц.каф.ПМіТКМ, Дегула А.І., доц.каф.ПМіТКМ, Павленко І.В., проф.каф.КМ.ім.В.Марцинковського, Івченко О.В., доц.каф.ТМВІ, Павленко В.В., зав.відділенням ВСП "МФК СумДУ", Іванов В.О, проф., зав.каф. ТМВІ,

Кравченко Віталій Вікторович, аспірант СумДУ, Негреба Нікіта Юрійович, студент СумДУ, Піменов Олег Олегович, студент СумДУ, Шовкун М.О., аспірант СумДУ,

Дудкіна Н.О., зав.відділенням сумський будівельний коледж.

Детальну інформацію про розроблену програму розміщено тут