23 лютого 2023

Дорога Людмило Борисівно, дозвольте від імені усього колективу кафедри ПМіТКМ привітати Вас з Днем народження!

Букет з жовтих троянд і синьою статиця

Ми дякуємо Вам за Вашу щоденну працю на благо кафедри. Щиро цінуємо Вашу доброту та підтримку. Ви - наша гордість та шана! В цей день бажати хочеться лише одного - миру, миру в душі, миру в сім'ї, миру в рідній країні. Нехай усі Ваші найзаповітніші мрії збуваються, нехай на Вашому життєвому шляху трапляються лише вірні та добрі люди. Нехай Вас береже Бог!

Кафедра пишається Вашою роботою. Дякуємо, що Ви у нас є! З Днем народження, Людмило Борисівно!