25 травня 2020
Наші студенти - найрозумніші! innocent Наші викладачі - найкращі!wink Не вірите?

Якщо у Вас є бажання преремогти  - маєте це зробити... Саме так думаємо ми. ) Для своїх студентів створили "тепличні умови", метою яких є дати їм можливість спробувати свої сили і визначити чого вони варті.
Сподіваємось, що це допоможе їм у підготовці до дорослого життя, а будемо раді бачити їх гідними випускниками Сумського державного університету!

І поки це працює:  додаємо нагороди до кафедральної скарбнички. Так, у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» маємо переможців:
Дипломи І ступеня отримали Вареник Сергій Володимирович та Осічев Дмитро Романович (керівник Говорун Тетяна Павлівна)
Дипломи ІІІ ступеня отримав Швецов Дмитро Віталійович (керівник Берладір Христина Володимирівна)

Поздоровляємо!