26 серпня 2022

26 серпня відбувся захист кваліфікаційної роботи бакалавра.

Екзаменаційна комісія за результатами проведеного захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 132 Матеріалознавство (освітньої програми «Прикладне матеріалознавство») постановила присвоїти здобувачу вищої освіти кваліфікацію «бакалавр з матеріалознавства». Захист кваліфікаційної роботи відбувався українською мовою та за допомогою дистанційних технологій. Кваліфікаційна робота носила науковий характер, мала елемент новизни та була направлена на вирішення актуальних технічних та технологічних проблем. Тематика кваліфікаційної роботи повністю відповідає профілю спеціальності.

Дякуємо членам комісії за плідну роботу!