03 серпня 2022

До уваги вступників на магістратуру! На сайті СумДУ в розділі "Вступ" вже розміщено дати проведення фахових вступних випробувань на спеціальність 132 "Матеріалознавство".

Звертаємо вашу увагу, що проведення очного та дистанційного фахового випробування до магістратури відбувається в один час. Для складання іспиту в дистанційній формі вступнику буде надіслано на електронну пошту посилання на відеоконференцію. Перепусткою на фаховий вступний іспит є паспорт.

А також нагадуємо, що для участі у вступній кампанії необхідно створити особистий кабінет. Зробити це можна самостійно або ж завітати до приймальної комісії факультету ТеСЕТ в аудиторію Ц-339.

Из истории шариковой ручки / ГОРДОН

Бажаємо успіхів та чекаємо на зустріч з вами.