Дата публікації:
03 серпня 2022
Кількість переглядів:
97
Поділитися:

З 29 липня розпочинається подання документів до закладів вищої освіти України для найбільшої аудиторії абітурієнтів – випускників 11-х класів

(тобто на основі повної загальної середньої освіти), а також для вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

КОНТАКТИПодання електронних заяв здійснюється через електронні кабінети, які вступники почали створювати з 1 липня. Відсьогодні також доступна функція додавання мотиваційних листів.

У 2022 році абітурієнт має право подати 20 заяв, водночас для вступу на бюджет їхня кількість не має перевищувати 5.

Прийом документів на бюджетну форму навчання триватиме до 18.00 23 серпня. Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет, відбудеться 29 серпня. Подача документів для виконання вимог для зарахування на бюджет – до 18:00 2 вересня.

Зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться 5 вересня, а переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт, – не пізніше 19 вересня.

Списки осіб, рекомендовані до зарахування на контракт, будуть оприлюднені не раніше 2 вересня. Зарахування на контракт відбудеться після 5 вересня, але не пізніше 30 вересня.

Загальна кількість можливих бюджетних місць у СумДУ в 2022 році становить 822. За контактною формою університет зможе прийняти 1041 студента.

Загалом у СумДУ здійснюється підготовка фахівців із 55 спеціальностей 24 галузей знань.

Детальна інформація щодо цьогорічної вступної кампанії розміщена на сайті СумДУ в розділі «Вступ» або за посиланням https://vstup.sumdu.edu.ua/

Джерело

 

 

 

Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua