09 травня 2022

Університет імені Адама Міцкевича у Познані - університети Польщі для  українців, вартість | ОсвітаПольСумской государственный университет — Википедия

В рамках угоди про співробітництво між СумДУ та Університетом ім. А. Міцкевича м. Познань оголошено конкурс для студентів на навчання у Польщі.

Тривалість мобільності: 1 семестр (жовтень 2022 – лютий 2023).

Мова навчання: англійська.

Категорії учасників: студенти наступних напрямів: “Право”, “Екологія”, “ІТ”.

Необхідно обрати дисципліни, які будуть перезараховані у СумДУ (до 30 ECTS). Посилання на перелік дисциплін: https://amupie.e-msi.pl/

Фінансові умови: навчання та гуртожиток безкоштовні, інші витрати – за рахунок студента.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати пакет документів (витяг з оцінками, сертифікат про знання англійської мови на рівні не нижче В2, копію закордонного паспорту, фото студентського квитка) та надіслати на пошту УМС (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Кінцевий термін подання документів – 3 червня 2022р.

Більше інформації в Instagram