27 квітня 2022

Розпочато конкурс на участь у програмі «Green Talents» з метою обміну думками з видатними фахівцями з питань сталого розвитку та створення фундаменту тривалого співробітництва з німецькими науково-дослідними організаціями.

Програма передбачає:

- участь у віртуальному науковому форумі у жовтні 2022р.;

- можливість приїхати до Німеччини на термін до трьох місяців, щоб провести дослідницьке перебування в інституті за вибором через рік після віртуального наукового форуму;

Категорії учасників: студенти магістратури, аспіранти та молоді науковці з досвідом роботи до 3-х років будь-який спеціальностей з високим рівнем володіння англійської мови, які приділяють особливу увагу питанням сталого розвитку.

Деталі про конкурс за посиланням: https://www.greentalents.de/index.php

Кінцевий термін подання заяв: 24 травня 2022 р.

Apply now