20 січня 2022
Тематика: Міжнародна діяльність, Навчання, Наука, Професійний розвиток
Ведучий / Лектор: Ірина Тихонкова, консультант з регіональних рішень Clarivate
Мітка анонсу: Досліднику
Вебінари про ресурси компанії Clarivate Analytics | Lehrstuhl für Theorie,  Praxis und Übersetzung der deutschen Sprache

Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця зі знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на високому рівні та швидше отримувати результати.

Захід покликаний продемонструвати, як можна знайти та проаналізувати інформацію про здобутки інших установ, визначити лідерів, дізнатись про фонди, які фінансували аналогічні дослідження, тематичну спрямованість інтересів різних грантових агенцій, віднайти колег, що мають досвід отримання грантів та відшукати їхні контакти. Для цього організатори використають платформу Web of Science та інструмент InCites.

Тривалість: 1 година.

Мова: українська.

Організатор: Державна науково-технічна бібліотека України.

Слухачі, які були присутні понад 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінар – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами.
Під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація

Повтор вебінару за 13 січня 2022 р.

Детальніше: https://bit.ly/3pHtRQZbit.ly/3AzPFQR.