04 листопада 2021

Олександр та Лєра Педан їздять містами України в пошуках університету для Лери, яка зараз навчається в 11 класі. Під час зйомок Олександр поділився першим враженням про місто та розповів що йому найбільше сподобалося в СумДУ.

Відео для Вас wink

«УніверCheck» - це освітньо-розважальне тревел-шоу в YouTube. В рамках проєкту Олександр та Лєра Педан вирушать ще в 9 міст України, окрім Сум аби показати життя студентів з різних куточків країни та надихнути молодь обирати професію не за поштовхом батьків, а за покликом власного серця!

джерело інформації - У СумДУ проходять зйомки освітнього проєкту — Сумський державний університет (sumdu.edu.ua)