07 вересня 2021
СумДУ підтвердив лідерські позиції серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education coolinnocent

Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та підтверджує свою позицію 501-600 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти - Times Higher Education (THE).

Рейтинг THE World University Rankings оцінює університети з позицій якості навчального процесу, поширення результатів наукових досліджень та успішності у кооперації із закордонними партнерами.
Порівняно з минулим роком, Сумський державний університет отримав вищі оцінки за переважною більшістю показників.

Оновлений рейтинг університетів можна переглянути за посиланням: https://www.timeshighereducation.com/.../world-ranking...