03 серпня 2021
Факультет технічних систем та енергоефективних технологій представляє спеціальність 132 «Матеріалознавство».
Освітня програма «Прикладне матеріалознавство»:
- базується на загальновідомих наукових результатах із врахуванням сьогоднішнього стану матеріалознавства,
- орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра: технології виготовлення, обробки, керування структурою та властивостями матеріалів, виготовлення виробів з них, обробки результатів випробувань, виробництва, діагностики та конструювання в галузі матеріалознавства.
Для вступу потрібні сертифікати ЗНО з трьох предметів.
І предмет: Українська мова.
ІІ предмет: Математика.
ІІІ предмет: Іноземна мова / Історія України / Біологія / Географія / Фізика / Хімія.
СумДУ – майбутнє, що поруч із тобою.
Детальніше: https://op.sumdu.edu.ua/#/