13 травня 2021
Проблеми з вибором ЗВО, зазвичай, турбують молоду людину значно більше, ніж можуть уявити оточуючі. Той, хто стикався з цим у минулому або зараз проходить крізь боротьбу за "місце під сонцем", знає скількох зусиль це може коштувати.

? Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів (ПМ і ТКМ) продовжує залучення новітніх технологій, кращих викладачів та експертів галузі для надання найкращих знань своїм студентам.

? Ми бачимо тисячі прикладів, чуємо сотні історій, коли за допомогою "правильно вибранної спеціальності" люди змінюють своє життя на краще. Радіємо за кожного абітурієнта та вболіваємо за їх перемоги. Ми впевнені, що навчання "в радість", а кожен наш студент - найкращий!

?Спеціальність 132 Матеріалознавство - давай до нас!!!