27 квітня 2021
Обирай МАГІСТРАТУРУ: переваги навчання та перспективи при працевлаштуванні cool

Своїми враженнями поділилася Софія Руденко, яка навчається на магістратурі за спеціальністю 132 Матеріалознавство СумДУ.

Магістратура передбачає більш глибоке освоєння теорії і практичну підготовку студента до науково-дослідницької або професійної діяльності. З першого семестру до кожного магістранта прикріплюється керівник з числа докторів або кандидатів наук.  Магістрант вибирає напрямок наукових досліджень і захищає магістерську дисертацію.  Також в процесі навчання магістри набувають педагогічні компетенції - на відміну від бакалаврів, магістри можуть викладати у вузах.