19 листопада 2020

17 листопада в Міжнародний день студента відбулась церемонія нагородження номінантів щорічної премії «Кращий студент СумДУ». innocent Цьогоріч  в форматі онлайн undecidedsealed

Як завжди, факультети та інститути обрали кращих студентів за різними напрямками діяльності, а спеціальна комісія визначила переможців ?

Студент 3-го курсу нашої кафедри став переможцем у номінації "Культурно-мистецька діяльність".surprisedtongue-out І ми щиро вітаємо нашого Олександра Мироненка! ?  Танці, спорт та навчання innocent...йому вдається все. Пишаємось!

Звісно, для привітання студентів в СумДУ підготували танцювальні та пісенні номери від художніх колективів.embarassed Тож... насолоджуйтесь... winksmile