Ти студент академічної групи  МТ.м-91?cool

Ти досі не знаєш тему своєї кваліфікаційної роботи? cry

Тоді наша інформація для твоїх вух: дивись таблицю, знаходь там себе, тему та керівника wink

Прізвище, ім’я, по батькові здобувача

Тема кваліфікаційної роботи освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»

Посада, вчене звання та науковий ступінь, прізвище й ініціали керівника

Бєлла Олександр Олександрович

Дослідження структури та властивостей композитів на основі політетрафторетилену з
різними наповнювачами

старший викладач, к. т. н.

Берладір Х. В.

Investigation of the structure and properties of composites based on polytetrafluoroethylene
with different fillers

Зінченко Іван Денисович

Дослідження структури та властивостей захисних покриттів на алюмінієвих сплавах

Гапонова О. П.

The research of structure and properties of protective coatings on aluminum alloys

Пузирьов Андрій Андрійович

Дослідження впливу карбонітрації на структуру, властивості та характеристики корозійностійких сталей.

Харченко Н.А.

Investigation of the Influence of Carbonization on the Structure, Properties, and Characteristics of Corrosion-Resistant Steels.

Коваленко Іван Ігорович

Дослідження причин руйнування та способів зміцнення корпусу засобу індивідуального захисту органів дихання виготовленого з полімерного композитного матеріалу з поліамідної матрицею

Юскаєв В. Б.

Investigation of the causes of destruction and ways to strengthen the body of the individual respiratory protection device made of polymer composite material with a polyamide matrix.

Галкін Дмитро Сергійович

Дослідження впливу термомеханічної обробки на структуру та властивості інструментальних сталей

Юскаєв В. Б.

The research of thermomechanical treatment effect on the structure and properties of tool steels

Вареник Сергій Володимирович

«Дослідження властивостей сталі 12Х18Н9Т після нанесення захисних нітридних покриттів

доцент, к. ф.-м. н.

Говорун Т. П.

«Investigation of the properties of steel 12Х18Н9Т after application of protective nitride coatings»

Мартиненко Євгенія Миколаївна

«Вплив режимів карбонітрації на структуру та механічні властивості сталі Р6М5 для виготовлення ріжучих інструментів»

доцент, к. ф.-м. н.

Говорун Т. П.

«Influence of carbonitration modesonthe structure and mechanical propertiesof P6M5 steel for the production of cutting tools»

Фокін Сергій Олександрович

Дослідження структури, властивостей та характеристик вуглецевих інструментальних сталей після хіміко-термічної обробки.

Дегула А. І.

Investigation of Structure, Properties and Characteristics of Carbon Tool Steel safter Chemical-heat Treatment.

Саранчук Андрій Віталійович

Дослідження структури, властивостей та характеристик  сталі 12Х18Н10Т після хіміко-термічної обробки.

Харченко Н.А.

Investigation of Structure, Properties and Characteristicsof 12X18H10T Steel after Chemico heatTreatment

Яровий Олександр Олександрович

Дослідження впливу состава ламінату на фізико-механічні властивості полімерного матеріалу з епоксидною матрицею.

Юскаєв В. Б.

Investigation of the influence of the laminate composition on the physical and mechanical properties of a polymeric material with a nepoxy matrix.