Кафедра Прикладного матеріалознавства та ТКМ проводить підготовку фахівців-матеріалознавців кваліфікації бакалавр і магістр для роботи на підприємствах виробничого комплексу, конструкторських бюро, наукових лабораторіях.
Фахівець-матеріалознавець здатен грамотно оцінити умови роботи тієї чи іншої деталі, виробу, правильно підібрати найефективніший матеріал та технологію виготовлення, відповідну зміцнювальну обробку - це є передумовою надійної та довготривалої роботи всіх без винятку машин, механізмів, обладнання та конструкцій.
Прикладне матеріалознавство – наука, яка вивчає матеріали, що використовуються в промисловості та побуті, зміну їх властивостей в процесі отримання, обробки та експлуатації. Завдання прикладного матеріалознавства – розробка високоефективних методів отримання, покращення характеристик різних матеріалів за конкретних умов експлуатації.

Сумський державний університет,
Кафедра прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів,
Центральний корпус, аудиторія Ц-202,
вул. Римського-Корсакова 2,
м. Суми, Україна, 40007


Телефон: +38 0542-64-09-49
E-mail: info@pmtkm.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!

pmitkm.teset.sumdu.edu.ua