25 квітня 2024 року на базі кафедри ПМ і ТКМ було проведено конферецію "Сучасні технології у промисловому виробництві", секція "ТЕХНОЛОГІЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ І МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО".

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив кафедри прикладного матеріалознавства і ТКМ сердечно вітає Анну Анатоліївну Ільїних з Днем народження!

Вже у понеділок 19 лютого 2024 року стартує тиждень спеціальності "Металургія" на базі Машинобудівного фахового коледжу СумДУ.

4 лютого в легкоатлетичному манежі КМШВСМ м. Києва фінішував Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні.

Колектив кафедри ПМ і ТКМ щиро вітає Вас, Тетяно Павлівно, з чудовим днем, світлим та радісним святом — днем Вашого народження!