15 квітня 2024

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив кафедри прикладного матеріалознавства і ТКМ вітає завідувачку кафедри Оксану Петрівну Гапонову з Днем народження! Зичимо Вам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної радості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

💐 Купити Букет квітів арт:1041 з доставкою в Києві 🚚 Доставка 24/7 |  Чайна троянда