Лабораторія механічної обробки

Проводить:

  • Повний цикл з отримання і підготовки зразків для подальших механічних випробувань, металографічних досліджень тощо;
  • механічну обробку деталей машин, інструменту.

Токарно-гвинторізний верстат. Модель 1А616П.

призначений для обробки різанням (точінням) заготівок з металів та ін. матеріалів у вигляді тіл обертання. На токарних верстатах виконують обточування і розточування циліндричних, конічних і фасонних поверхонь, нарізування різьблення, підрізування і обробку торців, свердління, зенкерування і розгортання отворів тощо.

 

Вертикально-свердлувальні верстати. Модель 2М112, 2ГФР160.

Призначені для отримання отворів в деталях. Модель 2ГФР160 має рухомий робочий стіл.  Верстати призначені для свердлування крізних і глухих отворів в суцільному металі і для фінішної обробки вже існуючих отворів. Застосовуються для розсвердлювання отворів, що забезпечує високу точність та шорсткість обробленої поверхні, нарізання внутрішньої різьби, вирізання дисків з листового металу і виконання подібних операцій свердлами, зенкерами, розвертками, мітчиками і іншими інструментами.

Фрезерувальний верстат мод.675.

Широкоуніверсальний фрезерувальний верстат мод.675 призначений для виконання фрезерувальних операцій по обробці горизонтальних та вертикальних площин з чорних, кольорових металів і сплавів, а також для обробки пазів і інших поверхонь. Для обробки площин використовуються дискові, циліндричні, торцеві, кінцеві, кутові та фасонні фрези.

Шліфувальний верстат. мод.3Г71.

Плоскошліфувальний верстат призначений для чистової і фінішної обробки абразивними чи алмазними кругами плоских поверхонь деталей різних розмірів. Шліфувальний верстат даного типу дозволяє працювати з деталями, що закріплені на столі, магнітній плиті чи в приладді.

 

Верстат електроерозійний копіювально-прошивний

Призначений для обробки деталей з електропровідних материалів (сталей будь-якої твердості, твердих сплавів, мінералокераміки, міді, алюминію тощо): отримання отворів, щілин, фасонних заглибин (невеликих матриць), розрізання заготівок.

Верстат електроіскрового легування

Призначений для нанесення захисних покриттів з металів, сплавів (тверді сплави, мідь тощо) з метою підвищення твердості , зносостійкості або відновлення поверхні некрупногабаритних деталей без іх нагріву.

 

 


Наступна лабораторія →

 

Ми ONLINE !

WEB система СумДУ