29 січня 2021

Увага! З 25.01.2021 р. заняття зі здобувачами всіх ступенів та форм проводяться очно або дистанційно залежно від рішення інституту (факультету) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

Заходи профілактики та обмеження у кампусах:

• при вході до університету обробляйте руки дезинфікуючим засобом або мийте руки з милом, дотримуйтесь гігієни;
  • під час перебування в університеті обличчя (ніс і рот) мають бути захищені маскою;
  • зберігайте дистанцію не менше, ніж у 1,5 м між учасниками освітнього процесу;
  • уникайте скупчень людей, тісних контактів;
  • залишайтеся вдома, якщо Ви маєте підозру інфікування або підтвердження захворювання на COVID-19.

Організація навчального процесу:

• у 2020/2021 н.р. університет працює за гібридною моделлю навчання;
  • усі лекційні заняття проводяться з використанням дистанційних технологій в окремо визначені дні тижня;
  • практичні заняття – залежно від рівня епідемічної безпеки та наповнюваності групи здобувачів;
  • кількість посадкових місць в аудиторіях зменшено відповідно до санітарних норм;
  • при формуванні розкладу мінімізуються переїзди/переходи здобувачів між корпусами, поверхами, аудиторіями;
  • навчальний процес здійснюється у 3 зміни;
  • з метою розвантаження громадського транспорту визначено різний початок робочого дня працівників і початок занять здобувачів

Детальну інформацію про нормативні акти та актуальні новини щодо COVID-19 можна знайти в електронному особистому кабінеті.

АКТУАЛЬНО ПРО COVID-19

* джерело інформації - https://news.sumdu.edu.ua