29 січня 2021

За результатами щорічного конкурсу «Кращий викладач очима студентів» викладачі кафедри «Прикладного матеріалознавства і ТКМ» набрали найвищі рейтингові бали за оцінкою студентів. coolwink Вітаємо наших колежанок та колегу! smile

Як повідомляють «Новини СумДУ», за підсумками 2019-2020 навчального року відзначено 61 викладача з усіх інститутів і факультетів СумДУ. Переможці конкурсу визначаються за результатами електронного анкетування студентів денної форми навчання. У числі кращих найбільше представників Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О. Балацького, Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС», факультету технічних систем та енергоефективних технологій, Конотопського інституту СумДУ.