Прикладне матеріалознавство і технології конструкційних матеріалів

Марченко Станіслав Вікторович

• Битва стартапів 2016 – друге місце
  • Всеукраїнський фестиваль інновацій 2017 – друге місце

Гапонова Оксана Петрівна

• Участь у складі журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Зварювання”, Національний університет «Запорізька політехніка», м. Запоріжжя (2018 - 2020 рр.).
  • Робота у складі НМК МОН з інженерії, підкомісія 132 «Матеріалознавство» (з 2019 р.)
  • Учасник тренінгу з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в рамках реалізації проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» (фінансування МЗС Чеської Республіки) та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (фінансування Міжнародного фонду «Відродження» (2019 р.).

Говорун Тетяна Павлівна

Член журі галузевої конкурсної комісії для проведення другого туру:

• Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Машинознавство» 2014-2017 н. р.
  • Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» 2017-2018 н. р., 2018-2019 н. р., 2019-2020 н. р.

Дегула Андрій Іванович

Член журі галузевої конкурсної комісії для проведення другого туру: