Прикладне матеріалознавство і технології конструкційних матеріалів
17 грудня 2020

Для сприяння працевлаштуванню студентів та випускників 3-го грудня було проведено онлайн-зустріч з представником ТОВ «Сумипластполімер».

Зустріч відкрила завідувачка кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів Оксана Гапонова. Вона представила гостя. Далі відбулось обговорення питання проходження практики та подальшого працевлаштування студентів спеціальності «Прикладне матеріалознавство».

Другу частину зустрічі провів директор ТОВ «Сумипластполімер» Дудник О.В. представивши презентацію від потенційного роботодавця.