Конкурс наукових робіт "Металургія"

Невід`ємною складовою підготовки науково-педагогічних кадрів є студентська наукова діяльність.
Результативність цієї роботи закладає фундамент для подальшого росту науковця.
Тому доцільно реалізувати на практиці ідею дослідницької складової в навчанні. Вона спрямована на рішення проблеми об'єднання наукових досліджень та активізації пізнавальної діяльності студентів.
Національна металургійна академія України є базовим ВНЗ по проведенню другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за розділом «Металургія».

Студенти кафедри Прикладного матеріалознавства і ТКМ взяли участь у конкурсі робіт та представили на суд журі свої наукові роботи.
За результатами доповіді Шостак Марина (група МТм-41) отримала 2 місце, а Вишегородцева Марія (група МТ-21) отримала 3 місце.
Вітаємо дівчат з науковими досягненнями та бажаємо успіхів.

Ми ONLINE !

WEB система СумДУ